| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Orange...mie imi zice ca in data de 6 luna asta mi se duce creditul si nu mai stiu eu ce, atunci mi se inchide si numarul si trebuie sa imi iau alt numar?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Dupa expirarea creditului tau, vei intra in perioada de gratie a cartelei, fara a pierde numarul. Pe parcursul perioadei de gratie, poti fi apelat si poti apela doar numerele gratuite.
O zi buna,
Orange Helpers

| xXHrun3sXx explică (pentru OrangeHelper):

Deci atunci mi se ia tot creditul dar numarul inca il am?big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pierzi numarul, doar ca nu vei mai putea suna, cu exceptia numarului de urgenta.

| dcma a răspuns:

Nu, atunci iti ia doar minutele, mesajele, etc.