| Sirbu_Danut_1995 a întrebat:

am si eu o întrebare sunt începător la sala Si vreau sa îmi iau proteine care credeai ca sunt mai bune TOTAL MASS sau TOTAL WHEY

1 răspuns:
| AssoX a răspuns:

Depinde de tine prietene, daca esti slab eu iti recomand whey protein sau niste gainere, daca esti mai ``pufos`` iti recomand sa bagi niste BCAA + CARDIO.....Eu in momentul actual folosesc Whey protein isolate(WPI), sa ai grija deoarece multe site-uri sunt prostii, iti recomand myprotein.ro.Bafta