| blackrum a întrebat:

Am si eu o problema : am un Nokia E72 care vreau sa il sincronizez cu calculatorul. Folosest Nokia PC Suite care imi recunoaste telefonul dar nu pot vedea contactele pe el. Imi zice sa reconectez cablu. Mentionez ca nu fac prima oara chestia asta doar ca la telefonul asta E72 nu imi pot da seama de la ce e. Va rog ajutati-ma sau spuneti-mi daca exista alt program care poate face aceasta sincronizare?

1 răspuns:
| alecx4music a răspuns:

Verifica in setarile telefonului sa fie selectat la conectare Nokia PC Suite. Sau intrebare la conectare si vei selecta tu manual Nokia Pc Suite cand conectezi telefonul la calculator.