| angy_2163 a întrebat:

De ce nu imi recunoaste calculatorul, telefonul? e un nokia 3120

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i pui driverul si softul lui ca sa-ti mearga daca nici asa nu merge unele telefoane sunt compatibile cu un anumit tip de windows si de asta s-ar putea sa nu iti mearga sau ai windowsul defect.

3 răspunsuri:
| smerti a răspuns:

Instaleaza PC Suite si o sa fie tot ok. Poti sa o copii de pe Nokia.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa fie problema din cauza asta cablurile pc-ului nu au legatura cu asta

| angy_2163 explică:

Telefonul este compatibil cu windows-ul dar eu am scos toate cablurile din unitate si apoi le-am montat ...este posibil acesta sa fie motivul pentru care nu mai recunoaste telefonul?