| bitchmanager a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul, atunci cand se incinge tare se stinge, si se intampla asta des de vreo 2 ori pe zi. desi il stig seara! numa ziua sta aprins. Stiti cumva de ce? FUNDOI! plus vot

Răspuns Câştigător
| FetisoaraZambilici a răspuns:

Hey! Si eu am avut aceeasi problema(inca mi se mai intampla,dar rar!). Cineva mi-a zis ca am probleme cu placa de baza tot cu RAM-ul, Dar nu prea stiu ce sa zic pentru ca nu ma pricep, iar altcineva mi-a zis sa ii pun ceva dedesubt ca sa poata iesi aerul.Eu am incercat si imi amintesc ca a functionat.Incearca!

| itsoft a răspuns (pentru FetisoaraZambilici):

Ia-ti frate o placa dinacea cu ventilatoare si ai sa vezi ce bine iti va fi el nu are racire si din cauza aceea se opreste ajunge la o temperatura mare

6 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai ori nu are suficiente resurse si aici ma refer la RAM si CPU si se supraincalzeste, ori are overclocking mic, ori coolerul nu mai raceste cum trebuie

| bitchmanager explică (pentru RazzyFUnik):

Deci nu este de la resurse pentru ca este un Sony vaio 4 gb rami 250 cpu. si imi faci asta dupa ce am reinstalat prima data windowsul pe el. oare sa fie de la windows?

| bitchmanager explică (pentru RazzyFUnik):

Deci nu e de la resurse pentru ca e un Sony vaio 4 GB RAM, 250 CPU. si mi se stinge de cand am reinstalat prima data windowsul pe el. sa fie de la windows?

| RadioactiveUranium a răspuns:

Incearca sa nu-l mai lasi sa se incinga asa de tare.Cred ca are probleme cu firele du-l si tu la un service profesional pentru calculatoare si intreaba si tu ce problema are si zi doamne fereste sa nu fie vreo problema nereparabila. funda?laughing