| Addah a întrebat:

Am si eu o problema/intrebare. Mi-am reinstalat windowsul, tot win 7 dar acum imi zice "The current video card may support Aero with a driver that is compliant with the Windows Display Driver Model (WDDM). Contact the manufacturer of your computer or video card for a WDDM-compatible driver."
Am cautat pe net si spune ca nu suporta placa mea video, dar pana sa-l reinstalez nu aveam nici o problema de genul acesta. Deci... o sugestie ceva? Pentru ca e destul de plictisitoare tema asta. big grin
Multam!

Răspuns Câştigător
| Podwer a răspuns:

Download,install si gata te rezolva el cu driverele la tot http://www.devicedoctor.com/device-doctor-download.php

11 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Trebuie instalat toate driverele pentru placa de baza nu doar placa video, zi modelu placi de baza si iti dau un sait unde le scoti toate si nu mai ai probleme si plus si placa video ce model estehappy

| Addah explică (pentru hoLigan):

Creeed ca pe aici e modelul http://1.bp.blogspot.com/......lehgfd.png
Multam mult!

| hoLigan a răspuns (pentru Addah):

Daca ai nevoie de toate driverele le scoti usor de aici dai la downloads selectezi windowsu si le poti scoate:) sper ca am ajutat :http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3154#dl

| Podwer a răspuns:

Ti-ai instalat driverele no?

| Addah explică (pentru Podwer):

Pai persoana care mi-a dat windowsul a zis ca nu e nevoie sa instalez nici un driver blushing
Daar am un cd cu nVIDIA dar nu mi-l citeste/porneste.

| Podwer a răspuns (pentru Addah):

Persoana aia e cu capu... zi-mi ce placa video ai iti dau eu driverele happy

| Addah explică (pentru Podwer):

Asta e buna? :-s Nu ma prea pricep la d'astea. :D
http://1.bp.blogspot.com/......titled.png

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Addah):

Lasa id-ul tau sa te ajut

| Podwer a răspuns (pentru Addah):

Download,install si gata te rezolva el cu driverele la tot http://www.devicedoctor.com/device-doctor-download.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai update windows,si atunci,daca nu il instaleaza el automat,poti folosi un program gen Everest, GPU-z, etc sa afli numele placii video pentru a cauta driver-ul.(debifeaza update-ul cu 1033 la sfarsit dupa care click2/hide,este un update care iti verifica licenta si o dezactiveaza presupunând ca ai windows..."neoficial" happy. Daca nu o rezolvi cu update-ul, dai reply cu numele placii video in caz, ca nu gasesti driver-ul.

| Addah explică:

Multumesc mega super extra mult! Meeerge! big grin