| bonitayo a întrebat:

Am un PC si....am cam asa ceva in el...
Procesor IMTEL CORE 2 INSIDE (2 nuclee) 1, 86 Ghz
RAMI: 3Gb
PLACA VIDEO: 256 Mb
HDD: 160 Gb
Windows 8.1

Pot sa joc Euro Track Simulator?

5 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Tu ai windows 8.1 mare prostie baga w7 si incearca poate merge ( w8 nu este bun pentru jocuri in general pc ala e pentru smartphone si tablete)

| bonitayo explică (pentru EneCristian):

Salut....mi.am bagat windows 7 ultimate Sp1...ce jocuri mi.ai recomanda?

| EneCristian a răspuns (pentru bonitayo):

Team fortres 2, cs 1.6, far cry 1, assasin creed 1, poate dota 2 placa aia video e prea mica. Amice nu prea ai jocuri, cauta vechi de la 2005 in jos.

| SmokeGun a răspuns:

Minim trebuie sa ai : Procesor :2, 4 Ghz, Ram:512, windows xp sau vista, placa video :Radeon 8500 sau mai bune, totusi in ciuda procesorului mic incearca, poate iti va merge

| bonitayo explică:

Mi-am bagat Windows 7 Ultimate Sp1...ce jocuri imi recondati? Dau funda celui ce-mi da un joc mișto care să imi mearga