| GeorgeL30 a întrebat:

Daca am ETS2 (Euro Track Simulator 2) pe steam mai conteaza ce placa video am?

3 răspunsuri:
| KKTGRS a răspuns:

Conteaza pentru detaliile la care joci ets : high, medium, low.Deci,normal.

| GeorgeL30 explică (pentru KKTGRS):

Dau pe ets2 si mi se face ecranul negru... muzica si ce se mai aude normal cand intri in joc astea merg... doar ecranu se face negru
Ai vreo rezolvare?

| KKTGRS a răspuns (pentru GeorgeL30):

Daca laptopul/calculatorul tau cand te joci merge mai tare, ca si cum se forteaza, inseamna ca da crash. Daca il ai pe steam, incearca sa-l dezinstalezi, stergi profilul cu setarile tale si il reinstalezi.Eu am ATS si imi dadea crash cand intram in oras.L-am reinstalat de vreo 3 ori si acum e ok.Incearca si tu.