| doryan4u a întrebat:

am vrut sa imi iau nodus si un prieten mi-a dat iconul de la winrar de la el.Am deschis cu windows photo viewer si acum toate programele mi se deschid cu windows photo viewer.Cum fac sa mi se deschida toate programele la loc cum era inainte? Dau funda daca vreit mai multe detalii despre problema contactati-ma la doryan4u@yahoo.com am nevoie de ajutor urgent!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Click dreapta>properties>open with si selectezi de acolo cu ce sa se deschida.

| Ivana_Bogdan_1988 a răspuns:

Dai click dreapta pe ce vrei sa deschizi si unde scrie deschidere cu...o sa scrie alegere program implicit... apesi si iti selectezi ce vrei!