| missmaryy a întrebat:

Astazi am desfacut tastatura si cand sa o pun la loc nu mai mergea.Am verificat la placa dar nimic...
Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste funda, e urgent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide tastaura iar si pune corect toate la locul lor. Nu aia asezat toate tastele corect sau acea folie de plastic.

| missmaryy explică (pentru anonim_4396):

Probabil folia aceea, dar cand am asezat-o era tata alineata

| missmaryy explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, problema era ca in dreptul placii, in spate avea 3 gauri ca sa se prinda suruburile si sa stranga folia pe placa...
eu puneam suruburile mai lungi in alta parte si in spateleplacii lasam gol si din cauza asta
Oricum mersi de ajutor big grin