| DanielCosmin827939 a întrebat:

Cand intru in skype imi cere ceva cu Kernel.dll. il descarc si cand dau sa sterg acel kernel(care exista deja) nu ma lasa.Si nu ma lasa as pun nici acel fisier care il descarc.(sa-l inlocuiesc).Cum sa fac sa imi mearga skype-ul? Orice skype care il descarc imi cere prostia ai de kernel.dll...(am win xp sp2, de curand instalat).Ce trebuie sa fac in afara de a instala alt windows sau sa il reinstalez(pentru ca numai am cum sa fac rost de el momentan).

Răspuns Câştigător
| Alandala16616923946 a răspuns:

Skype nu merge pe Win SP2, doar pe SP3, m-a chemat cineva sa-i instalez skype-ul ca zicea ca nu-i merge instalarea si am gasit undeva ca ruleaza doar pe SP3, si el avea SP2. Deci daca vrei Skype, baga SP3 si merge.

1 răspuns: