| Ina040 a întrebat:

Ce ingheata mai repede in frigider? Un pahar cu apa rece, sau un pahar cu apa fierbinte? Scuzati-ma pentru categorie, nu stiu care e.

Răspuns Câştigător
| Denysa169 a răspuns:

Un pahar cu apa fierbinte dar se strica frigiderul happy funda? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui intreabarea sa vezi cat de isteti suntem sau chiar nu poti incerca tu sa vezi ce ingheata mai repede?

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Ramon2473 fiiecare copil are dreptul la exprimare! Ea poate intreba ce vrea. Poate vrea sa vada daca alti copiii stiu. Te rog inceteaza!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LarissssaMagdiiiiiiiiiiii):

Vad ca esti noua si poate nu stii.TPU.ro este un site unde poti pune intrebari spre a fi ajutat, unde gasesti o solutie la probleme. Nu este ca ask.fm unde se pun orice intrebare trece prin cap.Dar in fine, ai voie sa pui orice intrebare, imi cer scuze si o sa am grija sa nu mai raspund la astfel de intrebari.

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Cu apă rece.

| Dan_Skate_Von_1980 a răspuns:

Rece