| Iulian_Vali_1999 a întrebat:

.. cine îmi poate spune și mie Cum pot sa recapăt un cont de Instagram ca i-am uitat parola și nu o mai știu și dacă dau conectare cu Facebook nu merge deloc și nici sa fac ceva cu nr de telefon nu mergea și am făcut un nou cont de Instagram dar îl vreau pe cel vechi Cum fac?

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Problemele cu retelele sociale nu sunt pe placul nostru! Cand vrei sa intri in cont iti apare ca trebuie sa bagi username si parola! Dar daca te uiti putin mai jos scrie "Ai uitat detaliile de contact? Primeste ajutor pentru conectare "... apesi acolo pe acesta si apare "Foloseste numele de utilizator sau e-mailul","Trimite un SMS" sau "Conectare cu Facebook"! Si foloseste una dintre acestea, trebuie sa iti foloseasca! Meriti "a doua sansa"

| Iulian_Vali_1999 explică (pentru FoxyM):

Pai ""conectare cu Facebook ul "" nu merge ca zice ca nu sunt asociate și dacă zic sa îmi trimită prin SMS îmi da un link și dacă intru și bag sa îmi schimb parola nu îmi da voie

| FoxyM a răspuns (pentru Iulian_Vali_1999):

Si cele cu username-ul si cu e-mailul le-ai folosit?