| Floryn9 a întrebat:

Cum pot să șterg un cont de-al meu de Instagram dacă nu mai știu datele de conectare? Precizez ca acesta este un cont vechi pe care vreau să-l șterg, am altul nou.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Se va sterge automat dupa o perioada de inactivitate.Eu am primit email cu noile conditi etc. unde spuneau asa, daca nu ma insel e vorba de doi ani.Verific si revin.

Deci dureaza un an sau doi.

| Floryn9 explică (pentru dullcat):

Nu am mai intrat de mulți ani pe acel cont și încă nu s-a șters automat...