| 78buc a întrebat:

cine imi zice cum fac diferenta intre adidas original si cel fals? De la eticheta sau unde?

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Inauntru trebuie sa scrie intr-o parte Made in Thailanda, China, Germania etc.

| Laura927 a răspuns:

Prostii peste tot!
Ca sa stii cum faci diferenta!
Sub limba papucului trebuie sa scrie made in Korea! Daca nu scrie nu ii cumpara!

| KateMiddleton a răspuns:

Eu stiu metode sigure.
1. Uita-te de unde cumperi hainele(magazin, piata)
2. Uita-te la calitatea hainelor, daca atele sunt rupte macar intr-o parte e fals.
3. Uita-te la producator(cel original e Amsterdam).
4.Si desigur pretul, nu nadajdui sa cumperi un Adidas original cu 20 de lei.
Cam asta e! Mult succes si o tinuta perfecta! Funda?

| Alyboy a răspuns:

Eu zic ca mai bine ii cumperi din surse sigure de pe internet sau de la mall.

| GabrielEmanuel a răspuns:

Sub limba adidasului ar trebui sa scrie marimea in uk eur si usa si firma de care sunt facuti
daca nu este acea eticheta atunci nu sunt originali