| anonim_4396 a întrebat:

cine se pricepe sa lucreze in kali linux am nevoie de ajutor, mi se blocheaza in timpul pprocedurii, scrie "Loading, please wait\, si pot sa astept si 3 zile...si nimic, lasa-ti un skype cine vrea sa ma ajute va rog mult...

1 răspuns:
| Bro69 a răspuns:

Placa de baza are unele probleme cu o parte periferica sau e pur si simplu defecta memoria pe care se pune sistemul de operare linux ori chiar are o problema cu vreo piesa de pe placa de baza, sper ca am fost de ajutor