| NVRE a întrebat:

Buna,am instalat Virtual Box si pe al vreau sa rulez Kali Linux.Am rezolvat erorile avute dar cand selectez ceva din meniul de boot nu se incarca. Spune Loading, please wait dar am asteptat 5 ore si nimic. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vlad9091 a răspuns:

Ai activat Intel virtualization technology din bios? Vezi daca suporta procesorul tau

| NVRE explică (pentru Vlad9091):

Unde setez optiunea?

| NVRE explică (pentru Vlad9091):

Unde setez optiunea? Nu inteleg e setare din Windows sau din VirtualBox

| NVRE explică (pentru Vlad9091):

Nu inteleg

5 răspunsuri:
| NVRE explică:

Am o alta problema am accesat Bios dar interfata este foarte ciudata.Am vrut sa vad daca gasesc pe YT dar la ei este cu albastru si mult mai simpla.

| Vlad9091 a răspuns (pentru NVRE):

Poti sa faci o poza?