| Florin181997 a întrebat:

Cine stie cum pot recupera pozele sterse de pe Instagram. Nepotul meu s-a jucat pe telefon si mi.a sters cateva poze (care nu se salvasera automat si in galeria telefonului). Erau poze cu valoare emotionala, ca de exemplu poze cu bunicii si poze cu primul zbor din cariera de pilot. Cine ma ajuta primeste funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| iPaladinus a răspuns:

Uite aici un tutorial. Sper ca te va ajuta: https://www.youtube.com/watch?v=n6QicYqoNoA

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asta se intampla daca lasi alt persoane sa umble cu aparatele tale, importante.
Din pacate, daca a sters si unicele exemplare, atunci nu le mai poti recupera.
Daca pozele ar fi fost salvate si pe cardul de memorie SD si sterse de acolo, atunci ar mai fi fost sanse,
Imi pare rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca le poti recupera. Trebuie sa inveti sa nu lasi alte persoane sa iti umble in telefon, iar daca le dai acordul sa fii atent la ce se uita.