| xStefanXxX a întrebat:

Cu 8 zile in urma m-a muscat un caine ciobanesc german si doctorul mi-a spus sa mi se puna 2 copci si am facut vaccin anti tetanos si am inceput seria de vaccin anti rabic si pana acum am facut 2 vaccinuri si maine il fac pe al treilea.Doctorul a spus sa stau 10 zile cu cele 2 copci are vreo importana daca stau cu ele 9 zile?

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Well, nu ma pricep happy Dar daca doctorul a zis sa stai 10 zile, de ce sa fie doar 9? happy Stie el de ce a spus asta. Chiar nu poti rezista o zi in plus? happy

Have a nice day!

1 răspuns:
| pitesti a răspuns:

Crezi ca stim noi mai bine decat medicul? happy