| xStefanXxX a întrebat:

Daca ma muscat un caine ciobanesc german si am 2 copci si cainele m-a muscat si am rana deschisa trebuie sa stau 10 zile cu copcile? Funda pentru un raspuns folositor.

Răspuns Câştigător
| jonydd a răspuns:

Pai trebuie sa stai pana se vindeca dar trebuie sa faci un antitetanus ca nu cumva sa fie turbat ca daca da ai mari probleme te sfatuiesc sa mergi la medic si daca dai in fiecare zi cu apa oxigenat se va videca mai repede rana bafta si multa sanatate :d