| 10Bubico a întrebat:

Cum pot scapa de sasait si de rarait? Am fost operat acum 8-9 ani de polipi! Cum pot scapa de aceasta problema? Exista pastile sau ceva care sa ma poata ajuta? De exemplu in loc de ``ce`` se intelege ``se`` daca zic ``iubire`` se intelege ``iubile`` daca zic ``hol`` se intelege ``hiol``! Funda!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Ai nevoie de indrumarea unui logoped si de multe exercitii efectuate de tine acasa.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Unele fete considera asta dragut deci nu este chiar asa de rau in fond si pana la urma urmei nu prea ai cum sa scapi decat prin multe lectii de dictie

| Peridava a răspuns:

Nu exista pastile. Dar exista logoped.