| 10Bubico a întrebat:

Cum pot scapa de sasait si de rarait? Am fost operat acum 8-9 ani de polipi! Cum pot scapa de aceasta problema? Exista pastile sau ceva care sa ma poata ajuta? De exemplu in loc de ``ce`` se intelege ``se`` daca zic ``iubire`` se intelege ``iubile`` daca zic ``hol`` se intelege ``hiol``! Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Problema ta tine de anatomie si nu exista pastila care sa modifice asta.
Logopedul te poate ajuta intr-o oarecare masura insa tramanet nu exista.

3 răspunsuri:
| AlexandraAlexandra2000 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de asta!
Ai votbit cu părinții tai?

| 10Bubico explică (pentru AlexandraAlexandra2000):

Da! Am fost si la logoped dupa ce m-am operat!

| AndreeaRamo198 a răspuns:

Cred ca te.ar ajuta exercitii de