| anonim_4396 a întrebat:

cum se procedeaza cand ai o garantie online?
Am cumparat un telefon de pe EuroGSM online si s-a stricat, am sunat la magazinul de la mine din oras si nu-l primesc acolo la garantie si mi-au zis sa-l trimit la Cluj prin curier...
Imi este cam frica sa-l trimit ca poate nu mi-l mai trimit inapoi?
Stie cineva intreaga procedura?
Dau funda :3

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei (telefonic) si explica-le situatia. Ei ar trebui sa trimita curierul. In cutia telefonului trebuie sa fie o garantie. Faci o copie dupa ea si dupa factura.
Trimiti factura in copie si garantia in original.
Uite: http://eurogsm.ro/contact

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Il trimiti cu confirmare de primire.

Răspuns utilizator avertizat