| CotiTza a întrebat:

daca am picat in sesiunea 2016 la geografie si in sesiunea 2017 tot la geografie pot in sesiunea din 2018 sa dau doar la geografie bacul sau trebui la toate? ADICA POT SA NU MAI DAU LA ROMANA SI MATE DACA LE AM >LUAT?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Tu o sa ramai cu geografia ca disciplina nepromovata, poți sa dai și peste 10 ani ca tot așa rămâne.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti da doar la geografie, specificand in cererea de inscriere ca soliciti mentinerea notelor obtinute la romana si matematica.

| Dumbi a răspuns:

Estia la profil de Turism, de dai si la Romana, Mate si Geografie?