| Levington a întrebat:

Daca am windows 7 home premium licentiat, pot instala windows 7 ultimate si sa folosesc liceenta de la home premium? Adica, merge sa pun liceenta dr pe unul pe altul?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nulaughing Licenta de Windows home premium activeaza doar aceasta versiune. Dca vrei ultimate iti trebuie licenta de ultimate. Plus ca ultimate nu e mai buni pentru jocuri, daca asta e motivul schimbariilaughing

| cfrtobias a răspuns:

Pai ai luat din magazin?

| Rafael2322 a răspuns:

Nu, nu merge, dar poti sa bagi un windows pe stick sau sd de pe file list sau de pe alt site de incredere licentiat sau activat