| anonim_4396 a întrebat:

Pot instala orice Windows 7 (Home Premium, Professional sau Ultimate) sau alegerea lui depinde de sistemul pe care il am?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In acest caz, poti alege Ultimate, acesta fiind cel mai complet.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu orice calculator este capabil de a rula Windows 7 sau 8. Verifica-ti daca sistemul pe care il ai poate rula asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Cred ca nu ai inteles bine, ma refeream doar la Win 7 si pe care il pot alege! Home, Pro sau Ultimate! Sistemul poate rula Windows 7! Deci pot alege Win 7 Professional, sau depinde de ceva anume?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

In acest caz, poti alege Ultimate, acesta fiind cel mai complet.