| Ghost99 a întrebat:

daca comand ceva de pe net cei de la posta nu au dreptul sa deschida coletul nu?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu au acest drept, doar daca exista anumite suspiciuni si atunci doar cu mandat dat de procuratura!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| acinorev a răspuns:

Nuuu! In primul rand, mai pe toate site-urile, daca iti poti face cont pe ele, gasesti o casuta cu adresa la care site-ul vrei sa iti livreze coletul. Daca nu, coletul merge la posta si ar trebui sa il primesti intact. Posta nu are dreptul sa ti-l deschida!

| FabianelSHAF a răspuns:

Nu au voie sa il deschida.

| alas a răspuns:

In nici-un caz

| TazHD a răspuns:

Nu au dreptul sa il deschida, numai daca l-ai primit acasa si atunci parca poti deschide sa vezi daca e ce ai comandat..Bafta

| yonyskumpik a răspuns:

Nu!
In niciun caz.
Nimeni nu are voie sa deschida coetul...