| Fara7390 a întrebat:

De ce iubita mea așteapta sa o sărut eu? Adică se uita in ochii mei si mereu eu trebuie sa o sărut, apoi ea continuă! Câteodată mă sărută și ea. Daca mergem pe stradă si vreau sa ne sarutam, eu ma uit la ea si ea se uita la mine si atunci eu trebuie sa fac pasul.
In locuri mai retrase ea e cea care ma sărută!
Voi ce credeti?
Funda!

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Majoritatea fac lucrul asta.Eu de fapt nu am intalnit vreo fata pana la 20 de ani care sa fie altfel decat cum spui tu.De multe ori daca suntem intr-o multime de oameni ii este si rusine sa ne sarutam dar mite sa mai ma sarute ea prima.Cand suntem in privat in schimb se trezeste Mia Khalifa in ea.Acuma or fi si mai timide cand sunt tinere eu stiu ce sa zic. Oricum un mare om a zis ''Femeia este facuta ca sa fie iubita, nu inteleasa'' laughing Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata e timida si fata de tine si fata de locuri publice. Singura explicatie. Cateodata te saruta si ea pentru ca atunci prinde curajul, scapa de emotii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ești prost.

| KanameKuran a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea? Chiar crezi ca niste straini stiu mai bine motivele din spatele actiunilor persoanei tale iubite?

Răspuns utilizator avertizat