| mazian321 a întrebat:

...De ce mi se blocheaza calculatorul? In sensul ca ingheata pur si simplu ecranul si nu se mai misca cursorul si ca sa isi revina trebuia sa ii dau restart... Stie careva de ce?, aveti vreo idee? Va rog un raspuns URGENT. FUNDA!

3 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

S-ar pute fi virusat. Incearca "restart" si s-ar putea sa-si dea drumul.

| ogreaxel a răspuns:

E posibil sa ai vreun virus sau sa nu mai ai memorie pe hardul pe care e instalat windowsul. Mai sterge din lucrurile nefolositoare si apoi fa o scanare totala.

| doryan4u a răspuns:

Vezi ce drivere video ai instalat daca sunt mai noi decat cere placa video se blocheaza asa am patit si eu si am bagat cu o versiune mai veche a driverului video insa nu e de ajuns dupa asta reinstaleaza windowsul ca altfel tot lent va merge.