| 10han a întrebat:

De ce nu fac multe like-uri pe facebook la poza de profil sau coperta? De exemplu:Am pus o poza de profil si intr-o ora am strans 30 like-uri si un verisor de-al meu a pus tot o poza de profil si intr-o ora a facut 120 like-uri? Eu am mai multi prieteni ca el(nu ii cunosc pe toti)!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti fotogenic.

| AFR81 a răspuns:

Poate el e mai frumos sau mai popular, poate pozele pe care le pune sunt mai interesante, poate are descrieri mai interesante sau poate pur si simplu este genul care imprastie like-uri in toate partile la orice, iar persoanele respective se simt, oarecum, datoare.

| Kaℓi a răspuns:

Poate verisorul e mai activ, imprastie mai multe like-uri, e mai simpatizat in mediul virtual. Tu dai like la tot ce posteaza prietenii tai? ca asa merge treaba! big grin

| ShREKT a răspuns:

Pentru ca probabil nu le place poza postata de tine. Spune te rog cu ce te ajuta like-urile? Chiar nu stiu de ce pe unii ii intereseaza cate like-uri au... Chiar nu te fac mai destept, mai sanatos ci te fac un obsedat de facebook.