| Babuinu2003 a întrebat:

De-o vreme incoace nu mi se aprinde pc-u din prima trebuie sa apas de mai multe ori pe butonul de pornire dar cand se aprinde pc-u merge brici adica ma pot juca si 10 ore pe el ca nu face figuri. Ce pot face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| djphilosoph a răspuns:

Daca trebuie sa apesi de mai multe ori, nu inseamna ca are o problema cu windows-ul sau soft-ul.
Butonul este de vina. Trebuie sa te duci la un service cat de curand. Altfel, risti ca dupa ceva timp sa nu-ti mai functioneze. Nu este ceva foarte complex, deci poate sa ti-l rezolve si o cunostinta (electrician sau ceva in domeniu).

1 răspuns:
| Babuinu2003 explică:

Era sursa de bai a facut scurt de la o pana de curent.