| Deryon a întrebat:

Salutari! Am si eu o intrebare, am un Nokia 5800 si de la un timp nu se mai aprinde. Cand apas de pe butonul de pornire baraie si atat nu se aprinde. Ce sfat imi dati? Va rog promit ca dau funda!

4 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

Si al meu (5230) a facut la fel oh go on, m-a tinut decat 1 an jumate.

| Deryon explică (pentru DaniiWtf):

Pai si ce ai facut cu el?

| DaniiWtf a răspuns (pentru Deryon):

Nu am mai putut sa fac nimic, am vorbit u unchimiu care mi-l *repara* de obicei si a zis ca nu are ce s aii fac si ca face asa pentru ca l-am scapat pe jos, ceea ce nu prea cred, dar ma rog.
Cu banii cu care ai schimba display-ul aproape ai lua un telefon nou.
Bafta.

| Deryon explică:

Nu mai are importanta happy acumulatorul era de vina big grin