| rLdw0w a întrebat:

de vreo 2 saptamani incerc sa intru pe Ask.fm dar nu merge, adica cand dau pe site nu se incarca, ramana doar alb totul si arata ca se incarca... ce sa fac? am reinstalat chrome dar degeaba

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ai incercat si de la alt IP sau pe alt sistem de operare?

| rLdw0w explică (pentru grab):

Pe alt ip merge, pe alt sistem de operare nu am incercat.

| grab a răspuns (pentru rLdw0w):

Daca tie cu alt ip iti merge inseamna ca exista o filtrare pe undeva. exista un utlitar, parca tcptrace care determina hopul din traseu unde este blocajul.

| AdyBqz a răspuns:

Si eu patesc la fel. Pot intra de la scoala dar de acasa nu pot. Se incaarca o ora si nu se intampla nimic. Si mai stiu multi cu aceeasi problema...