| eDDy a întrebat:

deci de cand sunt eu membru TPU am descoperit si eu ceva. Daca cineva intreaba ceva, ori cine ii raspund maxim 10 oameni MAXIM! Daca pui o intrebare de Justin Bieber e avalansa de raspunsuri. Eu in 5 minute cand am postat o parere despre el mi-au raspuns 14 oameni. Daca intreb ceva mai putin interesant daca primesc 3 raspunsuri sunt fericit.
Bafta! Si asta va fi un exemplu.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Conteaza foarte mult intrebarea, e logic.
Intra la intrebarile mele si o sa vezi, ca unele au 5-6 raspunsuri, altele - zeci-sute. De ce? Pentru ca unele sunt neinteresante sau grele, iar altele sunt mai captivante sau ceva gen "Can-Can". Iar romanii, stim bine, sunt atrasi de tot ce inseamna "Can-Can". E simplu.
Numai bine!

| Flav a răspuns:

Concluzie: site-ul a fost invadat de pokemoni.
Treci pe la Stiinta/Filosofie, Educatie si cultura generala sau Legislatie, Politic, Social, acolo sunt intrebari mai de Doamne-ajuta.
Si, apropo, ce conteaza cate raspunsuri primesti? Eu spun c-ar trebui sa conteze calitatea lor, si nu cantitatea. Degeaba iti raspund 10 plozi care se repeta intre ei si spun numai bazaconii, mai degraba iti raspund 1-2 cu capul pe umeri, c-o idee argumentata.

| NoChanceForUs a răspuns:

Conform unui search pe Google, Justin Biber a returnat mai multe rezultate decat "God's love". Asta nu te pune pe ganduri?

| zuzukaeu a răspuns:

Am vrut sa spun si eu ceva dar deja a spus totul flav sunt de aceiasi parere.

| smarttie a răspuns:

Pei sa recunoastem Justin Bieber este o mare celebritate. Avand in vedere ca acest site este in general urmarit de baietei si fetite care sunt extaziati de acest Barbie in varianta masculina e logic ca la aparitia acestui nume sa se gaseasca 10 admiratori online care sa il omagieze, sau 10 "ne-admiratori" care daca nu ar fi un forum i-ar aplica niste cuvinte vulgare acestui"DIVE". scuze fanilor este parerea mea personala voi puteti crede ce vreti despre JB.