| anonim_4396 a întrebat:

din greseala azi am revenit la setariile din fabrica la tableta Allview city+ si cand sa downloadez de pe magazin play zice ca memoria este full si nu stiu cum pot sa o golesc.Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa inca un reset. Poate asa merge. La Allview ma astept la orice.

| Voiculescu_Cristi_1993 a răspuns:

Sa-ti dezinsatezi programele care nu-ti mai plac, folosesti...

| Adam_Danyel_1997 a răspuns (pentru Voiculescu_Cristi_1993):

Am memoria plina ar nu gasesc folderele jocurilor ca sa pot sa le sterg si vreau sa aflu un pot fi.