| Dany619 a întrebat:

Filmez la un joc cu hyper cam 2.Programul din pc.Si filmeaza ecranul cu susul in jos.Cum pot sa il indrept (filmarea). Ofer fundita

3 răspunsuri:
| Lala a răspuns:

Poti intoarce filmarea cu Windows Movie Maker. E un program ce vine cu windowsul, deci il gasesti in Start. Adaugi filmarea la Storyboard, apoi ii dai drag and drop pe Timeline si, unde iti apare steluta aceea, in stanga jos, faci click dreapta-> Video Effects-> Rotate (cat ai tu nevoie)-> Add. Sper sa te ajute happy

| AndreiP98 a răspuns:

Intoarce ecranul si o sa se vada bine

| cucaracia a răspuns:

Am si eu o problema cu hy' cam... cand vreau sa filmez intr-un joc nu imi filmeaza jocul imi filmeaza doar desktopul. daca ma poate ajuta cineva printrun mass? mersi...