| MarioStrepede125 a întrebat:

: Folosesc hellcase de cand mi-am activat cardul, adica acum 2 zile si am vrut sa incerc sa imi adaug acel refill de 2 euro. Zis si frumos am bagat datele la card mi-a si bagat aia 2 euro in mai putin de 5 secunde. Dupa aceea am vrut sa mai adaug 3 euro si nu mai mergea deci nu merge, spune mereu ca il pune in asteptare si dupa aproximativ 10 mine imi apare pe email mesaj ca din pacate am anulat cererea ta din cauza securitatii noastre sau ceva de genu. A doua zi am incercat 5 euro si a luat-o din prima si astazi vreau sa mai bag 3 euro dar nu merge, efectiv ma enerveaza la culme si cred ca il sparg. Care este problema?

2 răspunsuri:
| PetruPetruPetru a răspuns:

Din câte știu eu poți baga minim 5E.

| MarioStrepede125 explică (pentru PetruPetruPetru):

Spune minim 2, ca daca incerc 1 spune minim 2 euro. si nu merge sincer nu stiu ce are