| Stefan23k23 a întrebat:

Salut TPU,in legatura ci balena albastra,eram curior, ce se intampla daca ai intra si nu ai indeplini provocarile care ti se dau?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Vor trece la amenintari. Dar nu trebuie sa te temi de ei.
Oricum, am inteles ca au fost arestati cei ce au scos acest joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, asa cum poti foarte bine cauta pe internet, te ameninta ca iti omoara familia daca nu te sinucizi, adica lv 50 sau ceva.
Daca tot intrebi, ai luat legatura cu balenuţa?
Mereu m-am intrebat, cat de greu este sa iti vezi de viata ta?
Si... stii ca exista acel buton "modifica" in sectiunea intrebari puse, nu? Probabil scrii de pe telefon, dar macar incearca sa citesti intrebarea si corecteaza, şi *pe care, scrie corect ortografic.

| VibeTrix a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde naiba sa puna "pe care"? Tu esti prost? Nici nu se pune pe care in contextul pe care l-a zis. Ce oameni... Pe dinafara te crezi si superior

| Stefan23k23 explică (pentru anonim_4396):

Pe care ti se dau? GANDESTE si tu putin, totusi imi plac oamenii care corecteaza nestiind sa scrie corect ortografic laughing, totusi imi spui sa scriu corect laughing

| Stefan23k23 explică (pentru anonim_4396):

Vorba ta, incearca sa citesti din nou intrebareahee hee

Răspuns utilizator avertizat