| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,la unele telefoane banuiesc ca ati vazut,ca inainte sa dai deblocare,trebuie sa scrii o parola dar nu in litere si cifre, ci trebuie sa faci niste raze adica sa duci cu degetul varianta corecta incat sa se deblocheze. Parca mazelock se numea acest program si l-as vrea si eu. Am un telefon Samsung S5380 Wave Y Young si are ca sistem de operare bada. Imi puteti da va rog acest program care sa fie compatibil cu sistemul de operare bada ( sau nu stiu dar sa mearga). Ofer funda + vot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am gasit nimic... am spus ce telefon am si ca program de descarcare am Samsung apps si imi gaseste alt ceva. Alte pareri va rog?

| MasKatUl a răspuns:

Trebuie sa iti marturisesc ca, din pacate, nu exista o versiune a programului mazelock pentru bada. eu am acest tip de program dar, la alt tip de telefon. Am un prieten cu S5380, am incercat sa trimit programul si nu a mers. M-am interesat si am descoperit ca bada nu este compatibil. Sorry!

| YoAleXXander a răspuns:

Cauta pe Store/Market/Google Play sau cum se numeste la tine mazelock si vei gasi...