| Biclineru_Stefan_1981 a întrebat:

maine voi trece la cablu de 60 de mb a celor de la upc.Imi puteti spune cu cat voi descarca/uploada si daca merge bine routerul wireles.Am pachetul cel mare cu 115 canale, stiti vreo emisiune de gaming/gadget. Funda+LIKE.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Acelasi abonament il am si eu. viteza de download este max 6, 8Mb/s. se comporta bine pe un router wireless. nu este un program special pentru asta. te poti uita pe discovery science la the gadget show