| TheoTheo a întrebat:

mi-a fost spart facebook-ul si din cate am aflat trebuie sa le trimit copie dupa buletin, cum fac asta?

1 răspuns:
| ParisulTau a răspuns:

Nu are nici o treaba! unde ai auzit tu asta? Cine ti-a zis? Spart inseamna ca ti-a aflat cineva parola si probabil ti-a si schimbat-o, si o poti afla! Acolo la log in scrie forgot your password, dai click, iti introduci adresa de e-mail cu care te loghezi pe facebook si dai sa-ti trimita un link pentru ati reseta parola pe adresa de e-mail. Si de aici e usor! Succes!