| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am făcut un cont pe site la decathlon cu vârsta de 18 ani chiar dacă nu am pentru ca altfel nu-mi puteam face cont.

Dacă comand ceva de pe site când mi le aduce curierul are ceva dacă sunt minor? Adică îl pot ridica?
*Am 16 ani*

Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| grAnonimH a răspuns:

Nu o sa i pese curierului, nu îți cere vârsta sau ceva. Comandă liniștită!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl doare fix în pix pe curier de ce cont ți ai făcut tu la decathlon

| GPA a răspuns:

Da, îl poți ridica fără nicio problemă. Nu ți se cere vârsta când ridici un colet.

| denisTiky a răspuns:

Normal ca poti sa ridici. Curierul nu are nimic de a face cu contul tau de decathlon. Doar la posta se poate sa ceara buletinul daca comanzi ceva si ajunge acolo, in rest e ok(poti sa ridici orice cu buletinul cuiva daca nu ai tu sau ceva, desi la 16 ani cred ca ai buletin)