| anonim_4396 a întrebat:

Voiam sa știu dacă pot comanda de pe decathlon niște gantere dacă sunt minor, am 15 ani.

Ca să pot să comand de pe site îmi trebuie cont și sa să am cont trebuie sa am 18 ani și mă întrebam dacă adaug o vârstă greșită la cont, comand ganterele când le aduce curierul le pot primi?

Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Nu are importanta. Poti da orice fel de comanda, atata timp cat platesti coletul si curierul cand vin acasa.

| ChristianKalman a răspuns:

Nu poți pune pe numele părinților tăi? Nu cred totuși că ar fi o așa de mare problemă.

| NeedHelp1 a răspuns:

În concluzie pot face un cont fake de 18 ani ca să pot comanda ganterele și să le ridic când vine curierul?