| lora3u a întrebat:

Mi-am luat o cartela cosmote de 5 euro ( si mi-au mai dat ei cadou 1 euro - deci am 6 euro), si nu stiu cum pot gasi oferte cu minute si sms-uri in retea, dar si nationale. De exemplu ca Orange apelam la *100# si acolo eram inscrisa in Orange Young si aveam multe oferte. Aici pe cosmote nu stiu cum e treaba! Va rog sa ma ajutati! Funda pentru raspunsul care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Suna la *100# acolo ai toate informatiile vezi de extrapotiunea 3100 dai sms la 375 parca si ai 3000sms/minute in retea, 75 minute/sms nationale.

1 răspuns:
| Laura46 a răspuns:

Este ff simplu:apelezi 1234, apoi tastezi pe rand, dupa vocea robotului:prima data 1, apoi 4(extraoptiuni), apoi iar 1:iti va zice ca nu ai activata nici o extraoptiune si le va enumera pe toate, asculta-le cu atentie pe toate si tasteaza tasta corespunzatoare extraoptiunii alese.