| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows xp dar nu-mi merge internetu.Sta se incarca si zice "Acquiring network adress" 1 min,si dupa zice"limited or not conectivity", ce sa-i fac. Funda! P.s:net de la nextgen

4 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Cum ai scris asta pe net? Nu conteaza ma rog... Instaleaza-ti driverul de la placa de internet. Am patit-o ai incredere. Daca nu stii driverele si ce sa downloadezi, instaleaza AIDA si acolo iti zice tot. Bafta. One Love! PACE!

| gaby9683 a răspuns (pentru sokey):

Telefon happy

| sokey a răspuns (pentru gaby9683):

Windows XP pe telefon? Fa-ti setarile pe ce retea esti si atunci e bine.

| Verdant a răspuns:

Instaleaza placa video. Dar oricum, cine naiba mai instaleaza xp-ul? I-ati tata 7 de pe net, merge bine si nu are bug-uri.
Si eu cand mi-am pus w7 din nou, zicea error 404 nu stiu ce. Mi-a spus cineva sa instalez placa video si a mers.