| anonim_4396 a întrebat:

nu mai am sunet la pc(boxele sunt bune finca am bagat telefonul si se aude sunetul in ele).
Placa de sunet este Realtek hd audio si este incorporata in placa de baza Asus p5gd1-vm.

Dau funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| bistrita1984 a răspuns:

Poate ai pus pe volumul pe mut din bara de start s-au din setarile placi de sunet, dezinstaleaza driveru si instala la loc ar trebui sa mearga, poate s-a ars placa in cel mai rau caz.

| Nicu47 a răspuns (pentru bistrita1984):

Da ai avut dreptate era setata sa se auda in casti in loc sa se auda in boxe

3 răspunsuri:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Poate ai dezinstalat driver-ul de la placa de sunet.
Succes!winking

| R3yzoo a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa audio
funda? smug