| danmidnight a întrebat:

nu stiu daca am pus aceasta intrebare in categoria potrivita, dar eu am incercat ceva pe photoshop. am pus textul si am apasat din greseala pe ceva si acum textul incepe de la sfarsit, cum fac sa imi apara de la inceput? Primul raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Incearca cu file si undo programul memoreaza actiunile tale si le poate inversa UNDO este comanda

| danmidnight explică (pentru soul2soull):

Si nu scrie la file UNDO, unde gasesc acest "Undo"? in layer sau unde?

2 răspunsuri:
| danmidnight explică:

Am inchis photoshopul, mai merge?