| LoveTheVampireDiaries13 a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

Sunt incepatoare in Photoshop, si nu stiu ce am facut, am apasat din greseala pe ceva si mi-au disparut stilurile. Vreau sa le pun la loc, dar nu stiu cum.

Fundaa :*. Am mai pus odata intrebare, dar am primit decat un raspuns, care nu m-a ajutat cu nimic straight face.

1 răspuns:
| Ipanda909 a răspuns:

Heeeei! happy Mai bine incearca PhotoScape, e mult mai bun, parerea mea.Este un pic greu la inceput dar este mai usor de folosit PhotoScape! happy Funda?