| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Problema este urmatoarea:Am un pc ce se misca foarte greu.Am instalat drivere si tot de geaba eu cred ca problema este ca nu am nividia in pc.Ma puteti ajuta in privinta cu aceasta problema?

3 răspunsuri:
| кเ๔๔๓เץt explică:

Am un pc nou cumparat acum 1 an.Are 4 gm ram si procesor i5 nu cred ca este vechi.Va multumesc pentru ajutor.Osa reinstalez windowsu

| TheDubstepGirl a răspuns:

Eu iti sugerez sa chemi pe cineva sa iti faca calculatorul, el se pricepe mai bine, iti baga un windows bun si dupa aia iti instaleaza nVIDIA, Adobe reader, Adobe player si toate alea.Incearca sa ii dai restart sau refresh.

| Tinzler88 a răspuns:

Solutia ar fi urmatoarea : defragmentarea hardului, devirusarea cu nod 32 sau kaspersky daca dupa asta nu isi revine, reinstalarea windows-ului, bineinteles acu depinde ce pc ai daca este unul foarte vechi logic ca iti merge greu, era sa uit daca nu l-ai curatat de praf niciodata cred ca a sosit momentu sa faci si asta. succes