| Boboc_Ion_1999 a întrebat:

Stau in Bucuresti si am niste monede vechi si bani foarte vechi. As vrea sa-mi spuneti un magazin unde pot sa le vand.

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Mergi la un muzeu sa ti-i evalueze doar asa iti poti da seama ce poti face cu ei. Nu toate lucrurile vechi sunt valoroase mai ales monede care erau batute in milioane de exemplare

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la amanet.

| Taduic a răspuns:

Nu prea gasesti magazine care sa cumpere (maxim poti incerca la amanet). Iti recomand sa-l postezi pe site-uri de cumparare-vanzare gen olx.